KATIL !

Başvuru Formu Programlar

Kurs Programı

İlk Gün

GAU Yaz Kamplarındaki İngilizce dersleri çeşitli ve teşvik edicidir. Her öğrenci nitelikli ve yaratıcı öğretmenlerimizden haftada 15 saat ders alır. GAU Yaz Kampının ilk gününde, öğrenciler İngilizce seviyelerini belirlemek için seviye tespit sınavına girerler. Daha sonra seviyelerine göre çok uluslu sınıflara yerleştirilirler. Seviye tespit sınavları 3 farklı seviyeye sınıflandırılır: Başlangıç, Orta, Orta-üstü.

Başlangıç

Birkaç İngilizce kelime bilgisine sahipsiniz.

Orta

İngilizce anlama ve konuşma bilgisini biraz güvenle kullanabiliyorsunuz, fakat kelime haznesine geliştirmenize ihtiyacınız var.

Orta-üstü

İngilizceyi kendinize yüksek güvenle kullanabiliyorsunuz, dilbilgisi ve kelime seçimine ihtiyacınız var.

Ders Programı

GAU Yaz Okulu ders programı iletişim ve akıcılığın üzerine odaklanmaktadır.
Öğrencilere İngilizcelerini geliştirmek için modern dil öğretim tekniklerini kullanarak pratik ve yararlı bilgiler sunarız.

Öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz - son derece deneyimli ve hevesli öğretmenlerdir
  • Uluslararası öğretmenlerimiz farklı kültürlerden gelen öğrenciler ile iletişim ve empati becerisine sahiptirler.
  • Sürekli öğrencilerin konuşma,okuma ve yazma becerilerini ve günlük İngilizce anlama yeteneklerini yükseltmeyi amaçlanmıştır.
  • Öğrenciler yaz kampı suresince takip edilir ve kamptan ayrılışlarında öğrenciler GAU Yaz Okulu Sertifikası alırlar

Öğrenci aktiviteleri, sosyal ve kültürel etkinlikler

GAÜ Yaz Kampında çok yönlü aktiviteler, sosyal ve kültürel etkinlik programları düzenlenmektedir. Programlarımız ders dışı etkinlikler ile öğrenciler adayı ve insanlarını tanırken sınıfta öğrendikleri İngilizceyi pratik yaparak kullanma fırsatı verir.

Eşsiz lezzetli Akdeniz yemekleri

Öğrenciler yemek öğünlerinde okulumuzun yemekhanesinden yararlanırlar

Uluslarası Kahvaltı: a pot of tea or coffee, orange juice, fresh bread, butter & jam, salami and cheese, cereal & fresh fruit. Water is provided from dispensers throughout the meal

Sıcak öğle yemeği: Lunches include a hot snack coupled with a salad (pasta / rice / vegetables…etc) and a dessert. Water is provided from dispensers throughout the meal

Aksam Yemeği: Two-course buffet style meal with a choice of starters, main courses and desserts. Water is provided from dispensers throughout the meal.